Çİftlikköy Hakkında Bilgi Notu

Yalova’nın Çiftlikköy ilçesi, Marmara bölgesinde yer alan bir ilçedir. İlçe, Yalova merkezine yaklaşık 10 kilometre uzaklıkta yer almaktadır.

Çiftlikköy, tarım ve hayvancılıkla geçimini sağlayan bir ilçedir. İlçenin ekonomisi tarım, hayvancılık ve turizm üzerine kuruludur. Ayrıca bölgede seracılık da yapılmaktadır.

İlçede birçok tarihi ve turistik yer de bulunmaktadır. Bunlar arasında, Osmanlı döneminden kalma Çiftlikköy Hamamı, Sünnetçioğlu Konağı, Kırlangıç Kalesi, Atatürk Evi, Kara Kilise, Camiatik Koyu, Aşıklar Mağarası, Dipsiz Göl ve Uvezpınarı Tabiat Parkı sayılabilir.

Çiftlikköy’ün sahil şeridi de oldukça güzeldir ve bölge yaz aylarında turistlerin ilgisini çeken bir tatil bölgesidir. İlçede konaklama imkanları da mevcuttur ve özellikle yaz aylarında birçok turist ilçeyi ziyaret etmektedir.

BİZİM İÇİN NE DEDİLER?

Ajansımızın tüm elektrik işlerini Çiftlikköy Elektrik Ekibine emanet ettik. Elektrik tesisatımız ve Güvenlik kameralarımız sayelerinde sorunsuz çalışıyor artık.

Mehmet ENGİN

CEO

Sürekli sorun yaşatan elektrik tesisatımızı yenilediler. İşimiz aksamasın diye çalışmadığımız saatleri tercih ettiler. Bunun için ayrıca teşekkür ederim.

Ayşe MELEK

Güzellik Merkezi Sahibi

Market soğutma sistemi kurulumu sırasında tüm elektrik işi için Çiftlikköy Elektrik Ekibinden destek aldık. Sorunsuz çalışan bir sistem teslim ettiler.

Ali Efe EĞMEN

Efe Market